Biz Kimiz ?

2014 yılında kurulan CusSoft; işini severek ve günden güne büyüyerek profesyonel seviye de bilgisayar programları, web siteleri, web programları ve e-ticaret sistemleri yazılımları üretmektedir. Herkes için özel yazılımlar üretmekle birlikte kurumsal düzeyde de yazılımlar geliştirmektedir. CusSoft olarak amacımız herkesin yazılım teknolojilerinden yararlanması, kişi başına düşen iş yükünün azaltılması, şirketlerin daha kolay, daha az maliyetle kendi tanıtımlarını yapması ve hızlı bir şekilde gelişmelerine yardımcı olmaktır.

CusSoft olarak şirketlerin hesaplama, raporlama, veri güvenliği, personel takibi, ürün takibi, stok takibi, müşteri ve satıcı takibi, borç ve alacak bilgileri ve hatta satış işlemleri gibi uzun ve bir o kadar da meşakatli işlerle zaman harcamadan yatırımlarına yönelik fikirler geliştirmeye zaman harcamalarını istemekteyiz. Yazılım sektörünün hızla büyüdüğü bu günlerde, yeni teknolojilere ayak uydurarak her an en son teknolojilerle sizlere hizmet vermekteyiz. Bütün sektördeki en son gelişmeleri zamanında takip ederek sizlerle birlikte bizde büyümekteyiz.

Misyonumuz; Her sektöre uyumluluk gösteren yapımızla, işimize gösterdiğimiz özenle, tecrübelerimizle, yazılım alanında ki uzman bilgilerimizle ve güvenilirliğimizle hızla büyümek ve Türkiye’nin hatta Dünya’nın her yerine hizmet veren kurumsal bir yapı haline gelmek en büyük misyonumuzdur. Sizin için size özel yazılımlar geliştirmekten mutluyuz.


CusSoft ilke edindiği "Müşteri Memnuniyeti" kavramı içinde, müşterilerinin sorunlarını en kısa sürede ve en akılcı yönden çözerek onların asıl işlerine organize olmasını sağlar. Bu sayede müşterilerin kayıpları en aza indirgenmektedir.

Neden Biz ?

Tasarımınız tamamen istekleriniz doğrultusunda şekillenecektir,

PCP Yazılım olarak müşteri talep ve ihtiyaçlarını belirledikten sonra ekiplerimiz bir ön çalışma içine girer bu çalışmanın sonucunda oluşan sayfa müşteriye sunulur eğer müşteri sayfada herhangi bir değişiklik isterse itiraz edilmeden müşterinin tüm istekleri yerine getirilir.

Tüm istekleriniz anında yanıt bularak sayfada yer alacaktır,

Sayfa tasarım sırasında ya da sayfa tamamlanıp yayınlandıktan sonra, müşteriden gelen herhangi bir değişiklik talebi hemen işleme konulup en hızlı şekilde sonuçlandırılacak ve müşteriye konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Dilerseniz tüm güncellemeleri sizin adınıza biz yaparız,

Web sayfası tamamlanıp yayına konulduktan sonra sayfada yapılacak değişiklikleri sizin adınıza biz yapabiliriz.

Web sayfanız dilerseniz tamamen animasyondan oluşan dinamik bir sayfa olabilir,

Web sayfası müşterinin talepleri doğrultusunda tamamen animasyondan oluşan bir tasarım olarak hazırlanabilir.