Akıllı E-Ticaret Sistemi

Size Özel Tema

Cussoft E-ticaret Sistemi'nin teması tamamen size özel olarak tasarlanarak geliştirlmektedir. İsteğiniz doğrultusunda temanız üzerinde değişiklikler yapılmaktadır.

Yönetim Paneli

Cussoft E-ticaret Sistemi, yöneticiler için eşsiz kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Web yönetim paneli sayesinde e-ticaret sayfanızı dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden yönetebilirsiniz.

Arama Moturu Dostu (SEO)

Tamamen sizin tanımlarınıza göre; akıllı url, otomatik oluşan meta tagları ve daha birçok özellik ile arama motorlarında üstün performans sağlamaktadır.

Güvenli Altyapı

Çeşitli güvenlik önlemleriyle geliştirilen alt yapısı sayesinde tüm kullanıcılar güvenle alışveriş yapabilmektedirler. Ayrıca tüm CusSoft e-ticaret paketleri 128 bit SSL sertifikası ile güvendedir.

Teknik Destek

Tüm CusSoft müşterileri istedikleri zaman eğitim ve teknik destek imkanına sahiptir. Uzman eğitim ekibimizle her zaman, her seviyede eğitim imkanları sunmaktayız.

E-Ticaret Danışmanlığı

Birlikte daha da büyümek için, alanında uzman ekibimizle dilediğiniz zaman e-ticaret danışmanlığı vermekteyiz. Birlikte alınan kararlar doğrultusunda yeni adımlar atabiliriz.

Sınırsız Destek ve Bakım

CusSoft müşteri memnuniyeni her zaman ön planda tutmaktadır. Bu doğrultuda her zaman sınırsız destek ve bakım sözü vermektedir.

Geliştirmeye Açık

CusSoft daima sektörün en iyisi, en güveniliri, en kazançlısı olmak için sürekli geliştirmelerine devam etmektedir. Her geliştirmeden de siz değerli müşterilerimizin yaralanması sağlamaktayız.

CusSoft E-Ticaret sisteminin başlıca özellikleri;