Başlıca Hizmetlerimiz

Yazılım Geliştirme

Cussoft, kurumsal yapınızın gerektirdiği mimariyi ve iş akışlarını tanımlayarak, ihtiyaç duyduğunuz sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir. Bütün hizmetlerinde marka ve platform bağımsız hareket eden Cussoft, size özel en ideal çözümü sunabilmek için objektif hareket eder. .NET başta olmak üzere değişik platformlarda uygulama geliştirme ve farklı sistemlerdeki uygulamaların entegrasyonu ile ilgili her tür talep ve ihtiyaca yönelik uçtan uca çözüm sunar.

Cussoft, farklı sektörler için geliştirdiği yazılım çözümlerinin getirdiği deneyim ve her biri farklı teknolojilerde uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla size en uygun çözümü sunabilecek yetkinlikte bir iş ortağıdır. Yönetim ve teknoloji alanındaki birikimlerini sektörel uzmanlıklarla birleştirerek, kurumuzun iş yapılarına uygun mimariyi ve iş akışlarını tanımlar; ihtiyaç duyulan sistem ve uygulamaları işletmenize değer yaratacak biçimde geliştirir.

Neden yazılım geliştirmek için Cussoft Yazılım Geliştirme hizmeti almalısınız?

Sadece Yazılım Üretmiyoruz

Müşterilerimize sadece günlük kayıtlarını yapıp fatura kesmelerine değil, hizmet kalitelerini yükseltmeye, müşteri memnuniyetlerini artırmaya, maliyetlerini düşürmeye ve daha çağdaş bir yönetim anlayışı ile yönetilmelerine yardımcı olup, hem daha karlı ve hem daha güçlü kuruluşlar haline gelmelerine yardımcı oluyoruz.

En Zor Anınızda Sizin Yanınızdayız

Bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır. Tek bir telefonla markalı - markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz


E-Ticaret Çözümleri

Günümüzde Internet firmalar için yeni ve etkin bir kanal olmuştur. Bu kanal aracılığıyla tedarik zincirinde yeralan diğer oyuncularla daha düşük maliyetli daha etkin daha etkileşimli ilişkiler kurabilmektedir.

Gerek son kullanıcı B2C gerek tedarikçiler arası B2B sistemleri sayesinde firmalar satış ve satın alma maliyetlerini düşürmekte çözüm doğru şekilde oluşturulduğu takdirde kendini kısa sürede ödeyen ve firmaya ciddi paralar kazandıran sistemler haline gelmektedir. Yalnız sistemlerin sadece teknolojik açıdan değil süreçsel açıdan gözden geçirilmesi firmaların doğru süreçlerle doğru teknolojisi buluşturması bir elektronik ticaret sisteminin başarılı olması için gereklidir.

Cussoft E Ticaret gerek süreç analizi gerekse doğru teknolojinin seçimi konusunda doğru çözümler sunarak firmanızın elektronik ticarete geçerken rehberi olmaya hazırdır

Online alışveriş ülkemizde çok da yeni bir kavram olmamasına karşı pek çok kullanıcı tarafında yeni keşfedilmiştir. Birçok kullanıcı online alışverişi zamandan tasarruf etmek, indirimlerden yararlanmak veya farklı sebeplerle e-ticareti kullanmaya başladı. Online alışveriş yapmaya başlayan her kullanıcı bu sektörün gelişmesi açısından oldukça önemlidir. Kullanıcılar onlarca yıldır alışıla gelmiş klasik alışveriş yöntemini kullanmaktan yavaş yavaş vazgeçerek online alışverişe ağırlık vermeye başlamıştır. Bu durumun önemli nedenleri arasında saatlerce mağaza mağaza gezerek ürün aramak yerine istenilen ürünlere birkaç tık aracılığıyla ulaşmak istenmesidir. Hal böyle iken klasik alışveriş yerine online alışveriş sitesiyle daha çok müşteriye ulaşma imkanınız olacaktır. Satışını yaptığınız ürünlerin reklamlarını internet ve sosyal medya aracılığıyla klasik alışveriş yöntemlerine kıyasla çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Online alışverişin satıcı acısından başka bir kolaylığı da ürünlerin müşterilerle sunumunun yapılacağı fiziksel bir mekâna ihtiyaç duyulmamasıdır. Ürünler online alışveriş sistemine eklenerek müşterilere şık bir şekilde sunulur. Online alışveriş ile müşterilerinizle iletişim kurmak ve fikirlerini almak anket uygulamalarıyla daha kolay olacaktır.

Sonuç olarak her gün çok daha fazla kullanıcı online alışverişi klasik alışverişe tercih etmektedir. Çok uzun sürmeyen bir zaman içerisinde klasik alışverişin yerini online alışverişin alacağı ön görülmektedir, bizce zaman kaybetmeden klasik alışverişin dışına çıkıp online ortamda yerinizi almalısınız.

CusSoft e-ticaret sisteminize tamamen sizin istediğiniz modülleri ekleyerek veya çıkartarak oluşturur böylece gereksiz yer ve zaman kaybına uğramadan istediğiniz e-ticaret sistemine sahip olabilirsiniz. İhtiyacını duyduğunuz bütün özellikleri bizimle görüşerek yazılımınızı istediğiniz ölçüde esnetebilirsiniz. Ayrıca E-Ticaret sistemimiz ve diğer bütün yazılımlarımız tamamen dinamik bir yapıya sahip olarak geliştirilir ve program haline getirilir. Buda size programın herbir köşesine kolayca erişip değiştirmenize olanak tanır. Örneğin; Sistemde müşterinizin Takma Ad bilgisini saklayacak alan yok fakat sizin bu bilgiyi tutmanız gerekiyor. Bu ne yapacaksınız ? Bu sorunu çözmek için yazılımcı firmanızı arayıp yazılımınızda değişiklik yaptırmanıza gerek yok. Sistemi kendi isteğiniz doğrultuda güncelleyebilir yeni alanlar ekleyebilirsiniz.Web Siteleri Yazılımı, Tasarımı ve Sınırsız Destek

Günümüz koşullarında web sayfaları kurumların ve kişilerin dışa açılan en önemli kapılarından biri haline gelmiştir. Hitap ettiğiniz kitleyle doğrudan temas kurabileceğiniz ve kurumunuzun karlılığını arttırabileceğiniz en doğru, en ucuz ve en etkili yol web sayfasıdır. Ayrıca iyi tasarlanmış bir web sayfası aynı zamanda firmanızın dışarıdan görülen imajını da artı yönde etkilemektedir. CusSoft olarak biz, web sayfasının kurumlar için ne kadar can alıcı bir ihtiyaç olduğunun farkındalığıyla konuya son derece ciddi ve dikkatli yaklaşmaktayız. Konusunda uzman ekibimizle müşterilerimizin web konusunda tüm ihtiyaçlarını çok kısa sürede karşılamaktayız.Arama Motorları Uyumluluğu ve Optimizasyonu

Bizim geliştirdiğimiz her web projesi bütün arama motorlarıyla uyumlu şekilde geliştirilir ve yazılır. Arama motorlarına yüklü miktarlarda ücret ödemenize gerek kalmadan sitenizi tanıtabilirsiniz. Arama motorları uyumluluğu ile;

Fark edilirsiniz;
Arama motoru optimizasyonu çalışması ile özenle hazırlanmış sitenizin; kullanıcılar tarafından daha hızlı fark edilmesi sağlanır.

Yeni müşterilerle buluşursunuz;
Hızlıca fark edilen siteniz, potansiyel müşterilerinizi size yaklaştırmakta hiçte gecikmeyecektir.

Kazancınızı katlarsınız;
Yeni gelen müşteriler ile hem müşteri portföyünüz hızlıca gelişecek hem de internetteki yeriniz günden güne sağlamlaşacaktır.