SoLight Finans Yönetim Sistemi

Özelleştirilebilir Alanlar

SoLight finans yönetim sistemi %80 dinamik alt yapıya sahiptir. Örneğin; cari kart tanımlarında yeni bir alana ihtiyacınız varsa bunu dinamik olarak yönetim ekranı üzerinden kendiniz ekleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde uygulamayı kişiselleştirebilirisiniz.

Cari Takip

Cari kartlar tanımlayarak, borç alacak ilişkilerini takip edebilir, yetkili kişiler atayarak iletişim kurmanızı kolaylaştırabilirsiniz. Tedarikçilerinizi de sisteme tanımlayarak bunlar arasında da alacak verecek ilişkilerinizi yönetebilirsiniz.

Stok ve Depo Takibi

Stoklarınızı sisteme tanımlayarak, depolara tanımlayabilirsiniz. Hangi depoda hangi üründen ne kadar kaldığını sürekli takip edebilirsiniz. Stoklar üzerinde maliyet araştırmları yaparak yatırımlarınızı yönlendirebilirsiniz.

Kasa ve Banka Takibi

Cariler ve tedarikçiler ile yapmış olduğunuz borç alacak ilişkilerine istinaden; kasa yönetiminizi sağlayabilir ve bankalarla yaptığınız işlemlerinizi de takip edebilirsiniz.

Raporlar

Geniş dinamik rapor yelpazesi ile her türlü raporları alabilir ve bu raporlar doğrultusunda şirketinize yön verebilirisiniz. İhtiyacınız olan yeni raporları gelişmiş raportör arayüzü üzerinden kendiniz oluşturabilir ve bu raporları yine kendi belirlediğiniz periyotlarda size mail ile iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Data Export ve Import

Gelişmiş import export uygulamsı sayesinde tüm tablolara veri import edebilir ve istediğiniz formatta verileri dışarı aktarabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz raporlar üzerinden de yine export işlemi yapabilirsniz.

SoLight Finans Yönetim Sisteminin başlıca özellikleri;